Jazykové verzie
Produktový katalóg
Informácie
042/462 4990
042/462 4330
Fax: 042/462 4991
Informácie o amoniaku
Naše značky
Accento
Favorit
Ceres soft
Omega
Alfa Gastro
Stella
Bianka
BIO
Smetol
Porovnanie produktov
Nie je čo porovnať

Fotogalérie

Hlavná stránka > Produktový katalóg

Torty od mamy 2/2014 – unikátny Bratislavský rožokV najnovšom čísle partnerského časopisu Torty od mamy 2/2014 nájdete historický recept

na Bratislavské rožky, na ktorom spolupracovala aj naša firma.


Bratislavský rožok  so svojou starodávnou receptúrou predstavuje unikátnu gastronomickú špecialitu  pôvodom z Bratislavy.  Je to sladká pochúťka s fantastickou vôňou a chuťou, s veľkým množstvom makovej alebo orechovej plnky, krehkým cestom a mramorovým povrchom. V minulosti sa jeho výroba rozšírila aj do okolitých miest, ale aj v súčasnosti ho na Slovensku vyrába pravdepodobne viac ako 20 pekární či cukrární. Od augusta 2012 je Bratislavský rožok prvou tradičnou špecialitou nášho hlavného mesta. Európska únia priznala Bratislavským rožkom ochrannú známku zaručená tradičná špecialita (ZTŠ alebo T.G.S.). Ak chce výrobca svoje rožky pomenovať jedným z troch registrovaných názvov, tak musí dodržať chránené charakteristické vlastnosti. Zároveň môže použiť aj ochrannú známku „Zaručene tradičná špecialita“.

V našej rubrike recepty nájdete aj originálny recept na pravé Bratislavské rožky, ktoré pripravoval v našej testovacej pekárni náš pán technológ Martin Jurica.


Certifikát kvality Ceres Soft 375g

  Certifikát kvality    

Náš produkt Ceres soft 375g vyrábaný pre spoločnosť KåKå CZ s.r.o.  dostal certifikát kvality, posúdený  nezávislou kontrolnou organizáciu BUREAU
VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Výrobok Ceres Soft 375g  spĺňa nutričné kritéria programu Viem, čo jem a pijem.Smetol - tradičné pečenie od roku 1924


Smetol je kvalitný lahôdkový margarín, ktorý je vynikajúci na pečenie jemného pečiva a cukrárenských výrobkov. Je vhodný taktiež na prípravu krémov a náplní. Obohatený o vitamíny A a D3. 80% -ný obsah tuku zaručuje profesionálny výsledok pečenia.

     viac informácií

Omega - špeciálny tuk na vysmážanie a fritovanieOmega je 100% pokrmový tuk vyrobené z prvotriednych rastlinných olejov a tukov vo vhodnom pomere. Má vysokú tepelnú stabilitu, pri použití sa nepripaľuje a neprská, preto je ideálnym tukom najmä pre dlhodobé vyprážanie, dusenie, fritovanie na panvici, či vo fritéze. Vhodná do niektorých druhov ciest, múčnikov, cukrárenských poliev, náplní alebo pri príprave čokolády.

  viac informácií

Stella maslová - lahodná chuť maslaStella maslová 450g je určená pre tých, ktorí majú radi tradičnú chuť masla. Tento výrobok spája lahodnú maslovú  príchuť v kombinácií s rastlinným tukom. Obsahuje dôležité vitamíny A, D3, E a esenciálne mastné kyseliny. Obsah tuku je 50%.

  viac informácií

Beluša Foods s.r.o., Farská 1746, 018 61 Beluša, Slovakia © 2009 Beluša Foods s.r.o., Všetky práva vyhradené.
Stránky generované publikačným systémom ac.web .